VZORKY HLINÍKOVÝCH RÁMOV

Profil N01

Profil N01 je základný rovný profil predovšetkým pre menšie formáty. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N22

Profil N22 je pevný rovný profil. Okrem veľkých formátov papierových fotografií je vhodný aj na rámovanie napnutých plátien s fotografiou či moderným umením. Často je využívaný aj pre rámovanie vyšších objektov – napr. elektronických reklamných tabúľ v luxusných interiéroch a to aj vo väčších formátoch. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 13 €/m.

Profil N05

Profil N05 má širšiu pohľadovú hranu mierne zaoblenú. Tá necháva vyniknúť použitému materiálu a zaujímavej povrchovej úprave. Okrem fotografií je vhodný k aj modernému umeniu, technickým výkresom, mapám a pod. Vzhľadom k pomerne širokej pohľadovej hrane je použiteľný aj k väčším a ťažším rámovaným objektom. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N82

Profil N82 má pomerne širokú pohľadová hranu, ktorá spolu s dvojitým vnútorným rebrovaním zaručuje jeho mimoriadnu nosnosť, pevnosť a stabilitu. Je univerzálne použiteľný hlavne pre veľké formáty fotografií krytých sklom. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 26 €/m.

Profil N11

Profi N11 je vhodný k menším až stredným formátom fotografií, plagátov a pod. V pomerne širokej škále farieb upútajú štrukturované odtiene. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N15

Profi N15 predstavuje pomerne pevný profil vhodný aj k stredným formátom fotografií, plagátov a pod. Má najširšiu farebnú škálu zo všetkých hliníkových profilov. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N02

Profil N02 je základný oblý profil so širokou farebnou škálou. Je určený predovšetkým pre menšie formáty. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N29

Profil N29 predstavuje všestranne použiteľný pevný profil pre akýkoľvek formát fotografií alebo iných diel. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 23 €/m.

Profil N71

Profil N71 je vysoký pevný profil vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Taktiež je vhodný pre rámovanie plátien. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N75

Profil N75 je pevný profil vhodný aj pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 21 €/m.

Profil N87

Profil N87 predstavuje pevný, veľmi stabilný “obrátený” profil s atraktívnym štrukturovaným povrchom pre akýkoľvek formát fotografie. Neprekonateľný dekoračný prvok k veľkoplošným moderným inštaláciám najmä v luxusnejších interiéroch. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 22 €/m.

Profil N179

Profil N179 je moderný typ profilu s brúsenou pohľadovou hranou použiteľný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel . Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 19 €/m.

Profil N51

Profil N51 predstavuje jeden z najatraktívnejších profilov v pomerne širokom rozsahu zaujímavých farieb. Jeho šikmá pohľadová hrana pôsobí moderne a sviežo. Môže sa použiť k rámovaniu fotografií a jednoduchých objektov aj vo väčších formátoch. Veľmi jemne a vkusne doplní každý moderný interiér. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N217

Profil N217 je základný šikmý profil určený predovšetkým pre menšie formáty. Jeho šikmá pohľadová hrana pôsobí moderne a sviežo. Veľmi obľúbený tenký profil, ktorý sa svojou jednoduchosťou okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Veľmi jemne a vkusne doplní každý moderný interiér. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N272

Profil N272 je pomerne pevný a stabilný profil so zaujímavou a odvážnou pohľadovou hranou určený hlavne pre moderné interiéry. Je vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N03

Profil N03 je základný hranatý profil predovšetkým pre menšie formáty. Zároveň je najmenším zo série štandardných hranatých profilov (N03, N93, N94). Pôsobí moderne a spolu so zaujímavými farbami je veľmi atraktívny. Okrem fotografií sa hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N93

Profil N93 je stredným profilom zo série štandardných hranatých profilov (N03, N93, N94). Stále moderný, jednoduchý tvar v základných odtieňoch určený hlavne pre rámovanie stredných formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N94

Profil N94 je najväčším profilom zo série štandardných hranatých profilov (N03, N93, N94). Stále moderný, jednoduchý tvar v základných odtieňoch určený aj pre rámovanie väčších formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 19 €/m.

Profil N97

Profil N97 ponúka nevšedné farebné odtiene a zároveň pomerne širokú pohľadovú hranu, čím vyniká krása použitého materiálu a spracovanie povrchu. Je vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N34

Profil N34 je atraktívny pevný profil s veľmi tenkou pohľadovou hranou, ktorá vytvára zaujímavý optický efekt. Farebná škála je doplnená originálnymi pravými dyhami. Profil je vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N62

Profil N62 je vďaka vnútornému rebru pomerne pevný a preto je vhodný aj väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Zaujme aj atraktívnymi matnými farebnými odtieňmi. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N221

Profil N221 predstavuje pevný vyšší pevný profil s užšou pohľadovou hranou a špeciálnymi odtieňmi. Okrem veľkých formátov papierových fotografií je vhodný aj na rámovanie napnutých plátien s fotografiou či moderným umením. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N273

Profil N273 je atraktívny profil s tenkou pohľadovou hranou, ktorá vytvára zaujímavý optický efekt. Farebná škála je doplnená originálnymi pravými dyhami. Profil je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N69

Profil N69 je svojou pevnosťou vhodný pre akékoľvek formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň upúta ručne leštenými “kovovými” odtieňmi a najmä vynikajúcou a žiadanou “oceľovou” povrchovou úpravou. Predstavuje tak moderný profil pre nekonvenčné rámovanie. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N79

Profil N79 je väčším variantom profilu N69 a svojou pevnosťou je vhodný pre akékoľvek formáty fotografií alebo iných diel. Taktiež upúta ručne leštenými “kovovými” odtieňmi a najmä vynikajúcou a žiadanou “oceľovou” povrchovou úpravou, ktorá na širokej pohľadovej hrane ešte viac vynikne. Predstavuje tak moderný trendový profil pre nekonvenčné rámovanie. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 22 €/m.

Profil N50

Profil N50 predstavuje pevný a stabilný klasický profil s rovnou pohľadovou hranou. Je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N269

Profil N269 je základný univerzálny profil predovšetkým pre menšie formáty. Je subtílnejším variantom profilu N270, s ktorým zdieľa rovnakú pestrú paletu farieb. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N24

Profil N24 predstavuje vyšší pevný profil. Pohľadová hrana zaujímavo “padá” k rámovanému objektu. Je určený hlavne pre rámovanie stredných formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N270

Profil N270 je určený predovšetkým pre menšie a stredné formáty. Je masívnejším variantom profilu N269, s ktorým zdieľa rovnakú pestrú paletu farieb. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N262

Profi N262 je masívny dutý pevný a stabilný profil vhodný najmä pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel v moderných interiéroch. Má zaujímavú pohľadovú hranu. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 25 €/m.

Profil N225

Profil N225 je luxusný atraktívny dutý pevný a stabilný profil určený najmä pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. V širokej farebnej škále sú zastúpené i extravagantné odtiene. Je zároveň najdrahším hliníkovým profilom v našej ponuke. Priemerná cena v závislosti na odtieni je 32 €/m.

Profil N271

Profil N271 predstavuje pevný a stabilný profil v základných odtieňoch. Je vhodný na klasické rámovanie tlačí, grafík či fotografií so sklom i bez neho v akomkoľvek formáte. Taktiež je vhodný na rámovanie plátien, pričom nezakrýva hranu plátna – viditeľná pohľadová hrana neruší dielo. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 13 €/m.

Profil N222

Profil N222 predstavuje pevný vysoký dutý profil prednostne určený pre rámovanie napnutých plátien. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 30 €/m.

Profil N214

Profil N214 je určený najmä pre moderné a netradičné rámovanie napnutých plátien. Nezakrýva hranu plátna – viditeľná pohľadová hrana neruší dielo. Vhodný je aj pre moderné tlače fotografií na doske. Koncový efekt je uhladený a výnimočný v kvalite. Použitie skla/plexiskla nie je možné. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 20 €/m.

Profil N230

Profil N230 je určený pre “otvorené rámovanie” bez prednej záchytnej hrany. Nenápadný z pohľadovej i bočnej strany. Vhodný predovšetkým pre rámovanie fotografií na doske. Použitie skla/plexiskla nie je možné. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

ROVNÉ PROFILY

Profil N01

Profil N01 je základný rovný profil predovšetkým pre menšie formáty. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N22

Profil N22 je pevný rovný profil. Okrem veľkých formátov papierových fotografií je vhodný aj na rámovanie napnutých plátien s fotografiou či moderným umením. Často je využívaný aj pre rámovanie vyšších objektov – napr. elektronických reklamných tabúľ v luxusných interiéroch a to aj vo väčších formátoch. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 13 €/m.

Profil N05

Profil N05 má širšiu pohľadovú hranu mierne zaoblenú. Tá necháva vyniknúť použitému materiálu a zaujímavej povrchovej úprave. Okrem fotografií je vhodný k aj modernému umeniu, technickým výkresom, mapám a pod. Vzhľadom k pomerne širokej pohľadovej hrane je použiteľný aj k väčším a ťažším rámovaným objektom. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N82

Profil N82 má pomerne širokú pohľadová hranu, ktorá spolu s dvojitým vnútorným rebrovaním zaručuje jeho mimoriadnu nosnosť, pevnosť a stabilitu. Je univerzálne použiteľný hlavne pre veľké formáty fotografií krytých sklom. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 26 €/m.

Profil N11

Profi N11 je vhodný k menším až stredným formátom fotografií, plagátov a pod. V pomerne širokej škále farieb upútajú štrukturované odtiene. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

OBLÉ PROFILY

Profil N15

Profi N15 predstavuje pomerne pevný profil vhodný aj k stredným formátom fotografií, plagátov a pod. Má najširšiu farebnú škálu zo všetkých hliníkových profilov. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N02

Profil N02 je základný oblý profil so širokou farebnou škálou. Je určený predovšetkým pre menšie formáty. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N29

Profil N29 predstavuje všestranne použiteľný pevný profil pre akýkoľvek formát fotografií alebo iných diel. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 23 €/m.

Profil N71

Profil N71 je vysoký pevný profil vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Taktiež je vhodný pre rámovanie plátien. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N75

Profil N75 je pevný profil vhodný aj pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 21 €/m.

Profil N87

Profil N87 predstavuje pevný, veľmi stabilný “obrátený” profil s atraktívnym štrukturovaným povrchom pre akýkoľvek formát fotografie. Neprekonateľný dekoračný prvok k veľkoplošným moderným inštaláciám najmä v luxusnejších interiéroch. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 22 €/m.

Profil N179

Profil N179 je moderný typ profilu s brúsenou pohľadovou hranou použiteľný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel . Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 19 €/m.

ŠIKMÉ PROFILY

Profil N51

Profil N51 predstavuje jeden z najatraktívnejších profilov v pomerne širokom rozsahu zaujímavých farieb. Jeho šikmá pohľadová hrana pôsobí moderne a sviežo. Môže sa použiť k rámovaniu fotografií a jednoduchých objektov aj vo väčších formátoch. Veľmi jemne a vkusne doplní každý moderný interiér. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N217

Profil N217 je základný šikmý profil určený predovšetkým pre menšie formáty. Jeho šikmá pohľadová hrana pôsobí moderne a sviežo. Veľmi obľúbený tenký profil, ktorý sa svojou jednoduchosťou okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Veľmi jemne a vkusne doplní každý moderný interiér. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N272

Profil N272 je pomerne pevný a stabilný profil so zaujímavou a odvážnou pohľadovou hranou určený hlavne pre moderné interiéry. Je vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

HRANATÉ PROFILY

Profil N03

Profil N03 je základný hranatý profil predovšetkým pre menšie formáty. Zároveň je najmenším zo série štandardných hranatých profilov (N03, N93, N94). Pôsobí moderne a spolu so zaujímavými farbami je veľmi atraktívny. Okrem fotografií sa hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N93

Profil N93 je stredným profilom zo série štandardných hranatých profilov (N03, N93, N94). Stále moderný, jednoduchý tvar v základných odtieňoch určený hlavne pre rámovanie stredných formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N94

Profil N94 je najväčším profilom zo série štandardných hranatých profilov (N03, N93, N94). Stále moderný, jednoduchý tvar v základných odtieňoch určený aj pre rámovanie väčších formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 19 €/m.

Profil N97

Profil N97 ponúka nevšedné farebné odtiene a zároveň pomerne širokú pohľadovú hranu, čím vyniká krása použitého materiálu a spracovanie povrchu. Je vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N34

Profil N34 je atraktívny pevný profil s veľmi tenkou pohľadovou hranou, ktorá vytvára zaujímavý optický efekt. Farebná škála je doplnená originálnymi pravými dyhami. Profil je vhodný aj pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N62

Profil N62 je vďaka vnútornému rebru pomerne pevný a preto je vhodný aj väčšie formáty fotografií alebo iných diel. Zaujme aj atraktívnymi matnými farebnými odtieňmi. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N221

Profil N221 predstavuje pevný vyšší pevný profil s užšou pohľadovou hranou a špeciálnymi odtieňmi. Okrem veľkých formátov papierových fotografií je vhodný aj na rámovanie napnutých plátien s fotografiou či moderným umením. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N273

Profil N273 je atraktívny profil s tenkou pohľadovou hranou, ktorá vytvára zaujímavý optický efekt. Farebná škála je doplnená originálnymi pravými dyhami. Profil je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N69

Profil N69 je svojou pevnosťou vhodný pre akékoľvek formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň upúta ručne leštenými “kovovými” odtieňmi a najmä vynikajúcou a žiadanou “oceľovou” povrchovou úpravou. Predstavuje tak moderný profil pre nekonvenčné rámovanie. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 17 €/m.

Profil N79

Profil N79 je väčším variantom profilu N69 a svojou pevnosťou je vhodný pre akékoľvek formáty fotografií alebo iných diel. Taktiež upúta ručne leštenými “kovovými” odtieňmi a najmä vynikajúcou a žiadanou “oceľovou” povrchovou úpravou, ktorá na širokej pohľadovej hrane ešte viac vynikne. Predstavuje tak moderný trendový profil pre nekonvenčné rámovanie. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 22 €/m.

Profil N50

Profil N50 predstavuje pevný a stabilný klasický profil s rovnou pohľadovou hranou. Je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

UNIVERZÁLNE PROFILY

Profil N269

Profil N269 je základný univerzálny profil predovšetkým pre menšie formáty. Je subtílnejším variantom profilu N270, s ktorým zdieľa rovnakú pestrú paletu farieb. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N24

Profil N24 predstavuje vyšší pevný profil. Pohľadová hrana zaujímavo “padá” k rámovanému objektu. Je určený hlavne pre rámovanie stredných formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N270

Profil N270 je určený predovšetkým pre menšie a stredné formáty. Je masívnejším variantom profilu N269, s ktorým zdieľa rovnakú pestrú paletu farieb. Svojou jednoduchosťou sa okrem fotografií hodí aj k rôznym certifikátom a pod. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N262

Profi N262 je masívny dutý pevný a stabilný profil vhodný najmä pre väčšie formáty fotografií alebo iných diel v moderných interiéroch. Má zaujímavú pohľadovú hranu. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 25 €/m.

Profil N225

Profil N225 je luxusný atraktívny dutý pevný a stabilný profil určený najmä pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. V širokej farebnej škále sú zastúpené i extravagantné odtiene. Je zároveň najdrahším hliníkovým profilom v našej ponuke. Priemerná cena v závislosti na odtieni je 32 €/m.

TECHNICKÉ PROFILY

Profil N271

Profil N271 predstavuje pevný a stabilný profil v základných odtieňoch. Je vhodný na klasické rámovanie tlačí, grafík či fotografií so sklom i bez neho v akomkoľvek formáte. Taktiež je vhodný na rámovanie plátien, pričom nezakrýva hranu plátna – viditeľná pohľadová hrana neruší dielo. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 13 €/m.

Profil N222

Profil N222 predstavuje pevný vysoký dutý profil prednostne určený pre rámovanie napnutých plátien. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 30 €/m.

Profil N214

Profil N214 je určený najmä pre moderné a netradičné rámovanie napnutých plátien. Nezakrýva hranu plátna – viditeľná pohľadová hrana neruší dielo. Vhodný je aj pre moderné tlače fotografií na doske. Koncový efekt je uhladený a výnimočný v kvalite. Použitie skla/plexiskla nie je možné. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 20 €/m.

Profil N230

Profil N230 je určený pre “otvorené rámovanie” bez prednej záchytnej hrany. Nenápadný z pohľadovej i bočnej strany. Vhodný predovšetkým pre rámovanie fotografií na doske. Použitie skla/plexiskla nie je možné. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.