VZORKY DREVENÝCH RÁMOV

Profil N562 ARGO

Profi N562 ARGO z borovicového dreva je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Ponúka jednoduchý tvar a príjemné neutrálne farby. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N301 BOLDO

Profi N301 BOLDO s lakovaným povrchom je vhodný najmä pre menšie a stredné formáty fotografií, jemných kresieb alebo iných diel. Má jednoduchý tvar a dve neutrálne farby. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

Profil N190 CIMA

Profi N190 CIMA z borovicového dreva je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Ponúka príjemné teplé i neutrálne farby. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N218 ESCOLA

Profi N218 ESCOLA je vhodný najmä pre menšie formáty hlavne čiernobielych fotografií alebo iných diel. Má príjemné neutrálne farby. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N326 GORIZIA

Profi N326 GORIZIA z borovicového dreva predstavuje širší nádherný klasický profil so špičkovým spracovaním povrchov. Je univerzálne použiteľný hlavne pre veľké formáty fotografií krytých sklom ale aj pre iné diela. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 31 €/m.

Profil N195 LUPA

Profi N195 LUPA z borovicového dreva je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Ponúka zaujímavé farby a nevšedný povrch. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N9267 METALIA 20 mm

Profil N9267 METALIA 20 mm je úzky, mierne zošikmený profil z ajusového dreva. Na povrchu je fólia imitujúca metalický povrch so starou patinou. Je vhodný na rámovanie menších formátov fotografií, kresieb alebo iných diel v moderných interiéroch. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N9268 METALIA 45 mm

Profil N9268 METALIA 45 mm je plochý profil z ajusového dreva s výraznou pohľadovou hranou. Na povrchu je fólia imitujúca metalický povrch so starou patinou. Je vhodný najmä na rámovanie väčších formátov fotografií alebo iných diel v moderných interiéroch. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 23 €/m.

Profil N6014 MONTELO

Profil N6014 MONTELO predstavuje moderný trendový klasický profil. Na povrchu je buď farebný lak, dyha alebo metalická fólia. Hodí sa najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N766 PELUNI

Profi N766 PELUNI z borovicového dreva predstavuje širší nádherný klasický profil so špičkovým spracovaním povrchov. Je univerzálne použiteľný hlavne pre veľké formáty fotografií krytých sklom ale aj pre iné diela. Je to najdrahší drevený profil z našej ponuky. Priemerná cena v závislosti na odtieni je 43 €/m.

Profil N927 PIAVON

Profil N927 PIAVON je luxusný profil frézovaný z kvalitného borovicového dreva s ručne spracovaným povrchom. Je univerzálne použiteľný najmä pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. Taktiež je vhodný aj pre rámovanie obrazov na plátne. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 24 €/m.

Profil N366 BERGANE

Profil N366 BERGANE predstavuje jednoduchý profil z raminového dreva s pomerne veľkým výberom farieb. Je vhodný pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N555 BERGE

Profil N555 BERGE z raminového dreva so špecifickou povrchovou úpravou predstavuje úzky elegantný profil najmä pre rámovanie fotografií alebo kresieb menších formátov. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N554 LANYTE

Profil N554 LANYTE predstavuje jednoduchý moderný profil z raminového dreva so zaujímavým povrchom. Je vhodný najmä pre menšie a stredné formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

Profil N323 MESI

Profil N323 MESI predstavuje profil z raminového dreva s moderným farebným dizajnom. Je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N211.33 ALBERI

Profil N211.33 ALBERI predstavuje moderný pravouhlý profil v atraktívnom farebnom prevedení. Je vhodný pre akýkoľvek formát fotografií alebo iných diel. Taktiež aj pre nekonvenčné rámovanie obrazov na plátne. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N837 ALMADA

Profil N837 ALMADA z borovicového dreva je moderný vyšší pravouhlý profil v decentnom farebnom prevedení. Je vhodný pre akýkoľvek formát fotografií alebo iných diel. Taktiež aj pre rámovanie obrazov na plátne. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N922 AQUARELLE 22mm

Profil N922 AQUARELLE 22 mm je decentný zaoblený profil s kvalitným dyhovaným povrchom v širokej farebnej škále. Vhodne doplní tak detskú izbu ako i moderný interiér. Možno ho použiť najmä pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N966 ARCTIC 50 mm

Profil N966 ARCTIC 50 mm ponúka jednoduchý plochý tvar. Povrch má upravený metalickou fóliou so zvláštnou nepravidelnou štruktúrou. Hodí sa najmä pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je necelých 21 €/m.

Profil N2010 ATILLA

Profi N2010 ATILLA je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Ponúka najširšiu škálu farieb zo všetkých nami ponúkaných drevených profilov. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N602 AUGUSTA

Profil N602 AUGUSTA predstavuje vyšší dyhovaný alebo lakovaný borovicový profil s úzkou pohľadovou hranou v prírodných i neutrálnych farbách. Okrem rámovania väčších formátov fotografií alebo iných diel v moderných interiéroch je vhodný aj pre rámovanie obrazov na plátne. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N808 BELLA

Profil N808 BELLA je úzky elegantný zošikmený profil s väčším odsadením od steny. So širokou farebnou škálou nachádza mnohostranné použitie v moderných interiéroch pri rámovaní akýchkoľvek formátov fotografií alebo iných diel. Taktiež je použiteľný aj pre nekonvenčné rámovanie obrazov na plátne. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N809 BELLATO

Profil N809 BELLATO je nižší elegantný zošikmený profil z ajusového dreva v základných neutrálnych farbách určený najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N318 BORGO

Profil N318 BORGO z ajusového dreva je úzky elegantný zošikmený profil s väčším odsadením od steny. So širokou škálou trendových farieb nachádza mnohostranné použitie v moderných interiéroch pri rámovaní akýchkoľvek formátov fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii (do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N818 CANDOLE

Profil N818 CANDOLE predstavuje moderný masívnejší profil s mierne zošikmenou a zároveň širokou pohľadovou hranou , najmä pre väčšie umelecké fotografie a podobné diela. Na povrchu sú fólie, niektoré sú ručne dokončované a následne prelakované. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 28 €/m.

Profil N1070 DEBIE

Profil N1070 DEBIE je atraktívny plochý profil frézovaný z jedného kusu dreva. Pohľadové hrany sú zámerne zdrsnené, následne morené a lakované. Vynikne tak štruktúra dreva. Možno ho použiť na rámovanie akýchkoľvek formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N1064 EYBAR

Profil N1064 EYBAR predstavuje vysoký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie veľkých formátov fotografií, obrazov na plátne alebo iných diel. Na povrchu má prelakovanú nepravidelnú vrstvu tmelu a farby, čím je docielený vzhľad “starej patiny”. Je v základnej cenovej kategórii (do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N246.33 GRAZIA

Profil N246.33 GRAZIA predstavuje pomerne vysoký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie veľkých formátov fotografií, obrazov na plátne alebo iných diel. Na povrchu má zvláštnu štruktúru. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N245.53 LAURA

Profil N245.53 LAURA predstavuje nízky a pomerne široký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie veľkých formátov fotografií alebo iných diel. Na povrchu má zvláštnu štruktúru. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N9312 LOFT 20mm

Profil N9312 LOFT 20 mm je pomerne vysoký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie obrazov na plátne a fotografií väčších formátov. Na povrchu má lak s vysokým leskom. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

Profil N390 LÓRIA

Profil N390 LÓRIA z borovicového dreva predstavuje nízky plochý elegantný profil s pomerne širokou pohľadovou hranou. Povrch má upravený farebnými lakmi. Je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N1602 MOLLATO

Profil N1602 MOLLATO z borovicového dreva s povrchmi imitujúcimi rôzne dreviny je všestranne použiteľný profil strednej veľkosti (širší variant profilu N1603 MORINI). Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel, taktiež aj k rámovaniu plátien. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 22 €/m.

Profil N1603 MORINI

Profil N1603 MORINI s povrchmi imitujúcimi rôzne dreviny je všestranne použiteľný profil strednej veľkosti (vyšší variant profilu N1602 MOLLATO). Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel, taktiež aj k rámovaniu plátien. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N6006 MUSANO

Profil N6006 MUSANO v základných moderných neutrálnych farbách je profil strednej veľkosti. Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je nepatrne vyššia než 21 €/m.

Profil N6007 MUSTA

Profil N6007 MUSTA je vyšší moderný hranatý profil s decentnou pohľadovou hranou a pomerne širokou škálou tak klasických ako i nevšedných farebných odtieňov. Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel a taktiež i k nekonvenčnému rámovaniu plátien. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je nepatrne vyššia než 21 €/m.

Profil N1601 OAZA

Profil N1601 OAZA z borovicového dreva je najvyšší moderný hranatý profil s úzkou pohľadovou hranou a pomerne širokou škálou decentných farebných odtieňov. Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel, k rámovaniu plátien a spolu s profilom N1610 OAZA APP aj na výrobu tzv. “vitrínových rámov”. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je nepatrne vyššia než 21 €/m.

Profil N1610 OAZA APP

Profil N1610 OAZA APP z borovicového dreva je vložka k profilu N1601 OAZA na výrobu tzv. “vitrínových rámov”. Samostatne sa nepoužíva. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N669 OLIVA

Profil N669 OLIVA z borovicového dreva predstavuje jednoduchý elegantný a pomerne subtílny profil v pastelových farbách. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N456 OMEGA

Profil N456 OMEGA z borovicového dreva predstavuje jednoduchý elegantný a pomerne subtílny profil s povrchmi z metalickej fólie. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N600 ORFEO

Profil N600 ORFEO je elegantný zošikmený profil v trendových farbách. Je vhodný najmä na rámovanie menších a stredných formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N601 ORIANO

Profil N601 ORIANO z ajusového dreva je subtílny elegantný zošikmený profil v moderných pastelových farbách. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N699 PALANE

Profil N699 PALANE z borovicového dreva predstavuje jednoduchý elegantný a pomerne subtílny profil s farebnými i dyhovanými povrchmi. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 9 €/m.

Profil N726 PEGI

Profil N726 PEGI predstavuje jednoduchý elegantný profil s povrchmi prevažne imitujúcimi drevo. Je vhodný najmä pre menšie a stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N1008 TICIAGO

Profil N1008 TICIAGO z ajusového dreva predstavuje jednoduchý elegantný profil v základných neutrálnych farbách. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N391 ZEVIO

Profil N391 ZEVIO z borovicového dreva je elegantný subtílny profil v pomerne širokej škále farieb. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel v jednoduchých interiéroch. Je najlacnejším dreveným profilom v našej ponuke. Priemerná cena v závislosti na odtieni je 6 €/m.

Profil N398 ALZINE

Profil N398 ALZINE z raminového dreva v základných neutrálnych farbách je profil v tvare písmena “L”. Je vhodný najmä pre rámovanie obrazov na plátne v akomkoľvek formáte. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

KLASICKÉ PROFILY

Profil N562 ARGO

Profi N562 ARGO z borovicového dreva je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Ponúka jednoduchý tvar a príjemné neutrálne farby. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N301 BOLDO

Profi N301 BOLDO s lakovaným povrchom je vhodný najmä pre menšie a stredné formáty fotografií, jemných kresieb alebo iných diel. Má jednoduchý tvar a dve neutrálne farby. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

Profil N190 CIMA

Profi N190 CIMA z borovicového dreva je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Ponúka príjemné teplé i neutrálne farby. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N218 ESCOLA

Profi N218 ESCOLA je vhodný najmä pre menšie formáty hlavne čiernobielych fotografií alebo iných diel. Má príjemné neutrálne farby. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N326 GORIZIA

Profi N326 GORIZIA z borovicového dreva predstavuje širší nádherný klasický profil so špičkovým spracovaním povrchov. Je univerzálne použiteľný hlavne pre veľké formáty fotografií krytých sklom ale aj pre iné diela. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 31 €/m.

Profil N195 LUPA

Profi N195 LUPA z borovicového dreva je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Ponúka zaujímavé farby a nevšedný povrch. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N9267 METALIA 20 mm

Profil N9267 METALIA 20 mm je úzky, mierne zošikmený profil z ajusového dreva. Na povrchu je fólia imitujúca metalický povrch so starou patinou. Je vhodný na rámovanie menších formátov fotografií, kresieb alebo iných diel v moderných interiéroch. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N9268 METALIA 45 mm

Profil N9268 METALIA 45 mm je plochý profil z ajusového dreva s výraznou pohľadovou hranou. Na povrchu je fólia imitujúca metalický povrch so starou patinou. Je vhodný najmä na rámovanie väčších formátov fotografií alebo iných diel v moderných interiéroch. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 23 €/m.

Profil N6014 MONTELO

Profil N6014 MONTELO predstavuje moderný trendový klasický profil. Na povrchu je buď farebný lak, dyha alebo metalická fólia. Hodí sa najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N766 PELUNI

Profi N766 PELUNI z borovicového dreva predstavuje širší nádherný klasický profil so špičkovým spracovaním povrchov. Je univerzálne použiteľný hlavne pre veľké formáty fotografií krytých sklom ale aj pre iné diela. Je to najdrahší drevený profil z našej ponuky. Priemerná cena v závislosti na odtieni je 43 €/m.

Profil N927 PIAVON

Profil N927 PIAVON je luxusný profil frézovaný z kvalitného borovicového dreva s ručne spracovaným povrchom. Je univerzálne použiteľný najmä pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. Taktiež je vhodný aj pre rámovanie obrazov na plátne. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 24 €/m.

OBRÁTENÉ PROFILY

Profil N366 BERGANE

Profil N366 BERGANE predstavuje jednoduchý profil z raminového dreva s pomerne veľkým výberom farieb. Je vhodný pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N555 BERGE

Profil N555 BERGE z raminového dreva so špecifickou povrchovou úpravou predstavuje úzky elegantný profil najmä pre rámovanie fotografií alebo kresieb menších formátov. Je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N554 LANYTE

Profil N554 LANYTE predstavuje jednoduchý moderný profil z raminového dreva so zaujímavým povrchom. Je vhodný najmä pre menšie a stredné formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

Profil N323 MESI

Profil N323 MESI predstavuje profil z raminového dreva s moderným farebným dizajnom. Je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

MODERNÉ PLOCHÉ PROFILY

Profil N211.33 ALBERI

Profil N211.33 ALBERI predstavuje moderný pravouhlý profil v atraktívnom farebnom prevedení. Je vhodný pre akýkoľvek formát fotografií alebo iných diel. Taktiež aj pre nekonvenčné rámovanie obrazov na plátne. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N837 ALMADA

Profil N837 ALMADA z borovicového dreva je moderný vyšší pravouhlý profil v decentnom farebnom prevedení. Je vhodný pre akýkoľvek formát fotografií alebo iných diel. Taktiež aj pre rámovanie obrazov na plátne. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.

Profil N922 AQUARELLE 22mm

Profil N922 AQUARELLE 22 mm je decentný zaoblený profil s kvalitným dyhovaným povrchom v širokej farebnej škále. Vhodne doplní tak detskú izbu ako i moderný interiér. Možno ho použiť najmä pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N966 ARCTIC 50 mm

Profil N966 ARCTIC 50 mm ponúka jednoduchý plochý tvar. Povrch má upravený metalickou fóliou so zvláštnou nepravidelnou štruktúrou. Hodí sa najmä pre veľké formáty fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je necelých 21 €/m.

Profil N2010 ATILLA

Profi N2010 ATILLA je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel. Ponúka najširšiu škálu farieb zo všetkých nami ponúkaných drevených profilov. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N602 AUGUSTA

Profil N602 AUGUSTA predstavuje vyšší dyhovaný alebo lakovaný borovicový profil s úzkou pohľadovou hranou v prírodných i neutrálnych farbách. Okrem rámovania väčších formátov fotografií alebo iných diel v moderných interiéroch je vhodný aj pre rámovanie obrazov na plátne. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N808 BELLA

Profil N808 BELLA je úzky elegantný zošikmený profil s väčším odsadením od steny. So širokou farebnou škálou nachádza mnohostranné použitie v moderných interiéroch pri rámovaní akýchkoľvek formátov fotografií alebo iných diel. Taktiež je použiteľný aj pre nekonvenčné rámovanie obrazov na plátne. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N809 BELLATO

Profil N809 BELLATO je nižší elegantný zošikmený profil z ajusového dreva v základných neutrálnych farbách určený najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 10 €/m.

Profil N318 BORGO

Profil N318 BORGO z ajusového dreva je úzky elegantný zošikmený profil s väčším odsadením od steny. So širokou škálou trendových farieb nachádza mnohostranné použitie v moderných interiéroch pri rámovaní akýchkoľvek formátov fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii (do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N818 CANDOLE

Profil N818 CANDOLE predstavuje moderný masívnejší profil s mierne zošikmenou a zároveň širokou pohľadovou hranou , najmä pre väčšie umelecké fotografie a podobné diela. Na povrchu sú fólie, niektoré sú ručne dokončované a následne prelakované. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 28 €/m.

Profil N1070 DEBIE

Profil N1070 DEBIE je atraktívny plochý profil frézovaný z jedného kusu dreva. Pohľadové hrany sú zámerne zdrsnené, následne morené a lakované. Vynikne tak štruktúra dreva. Možno ho použiť na rámovanie akýchkoľvek formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N1064 EYBAR

Profil N1064 EYBAR predstavuje vysoký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie veľkých formátov fotografií, obrazov na plátne alebo iných diel. Na povrchu má prelakovanú nepravidelnú vrstvu tmelu a farby, čím je docielený vzhľad “starej patiny”. Je v základnej cenovej kategórii (do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 12 €/m.

Profil N246.33 GRAZIA

Profil N246.33 GRAZIA predstavuje pomerne vysoký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie veľkých formátov fotografií, obrazov na plátne alebo iných diel. Na povrchu má zvláštnu štruktúru. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N245.53 LAURA

Profil N245.53 LAURA predstavuje nízky a pomerne široký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie veľkých formátov fotografií alebo iných diel. Na povrchu má zvláštnu štruktúru. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 16 €/m.

Profil N9312 LOFT 20mm

Profil N9312 LOFT 20 mm je pomerne vysoký jednoduchý profil predovšetkým pre rámovanie obrazov na plátne a fotografií väčších formátov. Na povrchu má lak s vysokým leskom. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 14 €/m.

Profil N390 LÓRIA

Profil N390 LÓRIA z borovicového dreva predstavuje nízky plochý elegantný profil s pomerne širokou pohľadovou hranou. Povrch má upravený farebnými lakmi. Je vhodný najmä pre stredné formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N1602 MOLLATO

Profil N1602 MOLLATO z borovicového dreva s povrchmi imitujúcimi rôzne dreviny je všestranne použiteľný profil strednej veľkosti (širší variant profilu N1603 MORINI). Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel, taktiež aj k rámovaniu plátien. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 22 €/m.

Profil N1603 MORINI

Profil N1603 MORINI s povrchmi imitujúcimi rôzne dreviny je všestranne použiteľný profil strednej veľkosti (vyšší variant profilu N1602 MOLLATO). Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel, taktiež aj k rámovaniu plátien. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 18 €/m.

Profil N6006 MUSANO

Profil N6006 MUSANO v základných moderných neutrálnych farbách je profil strednej veľkosti. Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je nepatrne vyššia než 21 €/m.

Profil N6007 MUSTA

Profil N6007 MUSTA je vyšší moderný hranatý profil s decentnou pohľadovou hranou a pomerne širokou škálou tak klasických ako i nevšedných farebných odtieňov. Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel a taktiež i k nekonvenčnému rámovaniu plátien. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je nepatrne vyššia než 21 €/m.

Profil N1601 OAZA

Profil N1601 OAZA z borovicového dreva je najvyšší moderný hranatý profil s úzkou pohľadovou hranou a pomerne širokou škálou decentných farebných odtieňov. Hodí sa najmä k väčším formátom fotografií alebo iných diel, k rámovaniu plátien a spolu s profilom N1610 OAZA APP aj na výrobu tzv. “vitrínových rámov”. Je vo vyššej cenovej kategórii ( nad 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je nepatrne vyššia než 21 €/m.

Profil N1610 OAZA APP

Profil N1610 OAZA APP z borovicového dreva je vložka k profilu N1601 OAZA na výrobu tzv. “vitrínových rámov”. Samostatne sa nepoužíva. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N669 OLIVA

Profil N669 OLIVA z borovicového dreva predstavuje jednoduchý elegantný a pomerne subtílny profil v pastelových farbách. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N456 OMEGA

Profil N456 OMEGA z borovicového dreva predstavuje jednoduchý elegantný a pomerne subtílny profil s povrchmi z metalickej fólie. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N600 ORFEO

Profil N600 ORFEO je elegantný zošikmený profil v trendových farbách. Je vhodný najmä na rámovanie menších a stredných formátov fotografií alebo iných diel. Je v strednej cenovej kategórii ( od 14 do 21 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 15 €/m.

Profil N601 ORIANO

Profil N601 ORIANO z ajusového dreva je subtílny elegantný zošikmený profil v moderných pastelových farbách. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Zároveň je ekonomickým variantom v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 7 €/m.

Profil N699 PALANE

Profil N699 PALANE z borovicového dreva predstavuje jednoduchý elegantný a pomerne subtílny profil s farebnými i dyhovanými povrchmi. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 9 €/m.

Profil N726 PEGI

Profil N726 PEGI predstavuje jednoduchý elegantný profil s povrchmi prevažne imitujúcimi drevo. Je vhodný najmä pre menšie a stredné formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N1008 TICIAGO

Profil N1008 TICIAGO z ajusového dreva predstavuje jednoduchý elegantný profil v základných neutrálnych farbách. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií alebo iných diel. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 8 €/m.

Profil N391 ZEVIO

Profil N391 ZEVIO z borovicového dreva je elegantný subtílny profil v pomerne širokej škále farieb. Je vhodný najmä pre menšie formáty fotografií, kresieb alebo iných diel v jednoduchých interiéroch. Je najlacnejším dreveným profilom v našej ponuke. Priemerná cena v závislosti na odtieni je 6 €/m.

ŠPECIÁLNE PROFILY

Profil N398 ALZINE

Profil N398 ALZINE z raminového dreva v základných neutrálnych farbách je profil v tvare písmena “L”. Je vhodný najmä pre rámovanie obrazov na plátne v akomkoľvek formáte. Je v základnej cenovej kategórii ( do 14 €/m). Priemerná cena v závislosti na odtieni je 11 €/m.